Меню KDT
logo.png
ЖАМБЫЛ ОБЛЫСЫНЫҢ ӘЛЕУМЕТТІК ЖЕЛІСІ
ru kz en
Новости

Мектептің паспорты

10.01

«Бекітемін»

М.Горький  орта

мектебінің директоры

Г.И.Найзабекова

«    »______  2017ж

 

 

 

 

 

М.Горький атындағы орта мектебі

 

 

2017-ЖЫЛДЫҢ ҚАҢТАР АЙЫ

ІІ-ЖАРТЫЖЫЛДЫҚ

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

                                                 2017жыл

Т.Рысқұлов ауданы әкімдігінің білім бөлімінің «М.Горький орта мектебі» КММ-нің 2016-2017 оқу жылының І жартыжылдығына арналған

 

ӘЛЕУМЕТТІК ТӨЛҚҰЖАТ

 

Мектептегі жалпы оқушылар саны-733

 

Барлық оқушы саны

1-4

5-9

10-11

1-4 қызы

5-9 қызы

10-11 қызы

733

348

313

72

175

157

37

 

 

 

Оқушылардың ұлтына қарай сапалық құрамы

 

Ұлтына қарай бөлінуі

1-4

5-9

10-11

барлығы

қазақтар

298

259

64

621

Қырғыз

1

4

 

5

Өзбектер

2

2

 

4

Украиндер

7

3

 

10

Неміс

6

 

2

8

Ұйғыр

1

2

 

3

Орыс

25

37

5

67

Қарашай

1

 

 

1

Кәріс

1

 

 

1

Грек

3

 

 

3

Хакас

 

1

 

1

Шешен

 

 

1

1

Татар

3

5

 

8

 

 

 

 

 

 

 

 

Мектеп оқушыларының отбасылық жағдайына сипаттама

  1. Жайлы отбасы саны, ондағы бала саны-450 отбасы, бала саны - 600
  2. Көп балалы отбасы саны, ондағы бала саны-67 отбасы ,бала саны 133
  3. Толық емес отбасы саны, ондағы бала саны-29 отбасы,бала саны 31
  4. Тұрмыс жағдайы өте төмен отбасы саны, ондағы бала саны-4 отбасы, бала саны 11
  5. Жайсыз отбасы саны, ондағы бала саны -3 отбасы,бала саны -7
  6. Аз қамтылған отбасы саны, ондағы бала саны-40 отбасы,бала саны-57
  7. Тек әкесімен тұратын бала саны-8 отбасы,бала саны -8
  8. Тек анасымен тұратын бала саны-48 отбасы, бала саны-68
  9. Өгей әкесімен тұратын бала саны-11
  10. Өгей анасымен тұратын бала саны-3
  11. Әкесі қайтыс болған балалар саны-17
  12. Анасы қайтыс болған балалар саны-6
  13. Туыстарымен бірге тұратын бала саны-9
  14. Қамқоршылыққа алған отбасы саны, ондағы бала саны-3
  15. Жетім балалар саны-3
  16. Жартылай жетім балалар саны-28
  17. Әлеуметтік жетім балалар саны( әке-шешесі ажырасқан) -54 отбасы, бала саны-32
  18. Мектепішілік есепте тұратын бала саны-0
  19. АІІБ есепте тұратын бала саны-1
  20. Құқықбұзушылық әрекеттері бар бала саны-0
  21. Сабаққа себепсіз 10 күн қалатын бала саны-0
  22. Тәрбиеде қиындық тудыратын бала саны-0
  23. Ерекше назарды қажет ететін бала саны-0
  24. Зиянды әдеттерге (темекі, алкаголь,құмар ойындарға) әуес бала саны-0
  25. Психологиялық-педагогикалық көмекті қажет ететін бала саны-2
  26. Ата-анасының қадағалаусыз, қараусыз қалған отбасы саны, ондағы бала саны-0
  27. Сыныпта шеттетілген бала саны-0
  28. Девиантты міне-құлық (мінезінде ауытқушылығы) бар бала саны-
  29. Отбасында (анасы немесе әкесі немесе жақын туысының) психикалық ауытқушылығы бар отбасы саны, ондағы бала саны-0
  30. хиджап киетін оқушылар саны- 0
  31. орамал тағатын (косынка) оқушылар саны-0
  32. түрлі жалған діни ағымдарға тартылған отбасы саны,ондағы бала саны- 0
  33. мешітке, шіркеуге баратын оқушылар саны- 0
  34. хиджап киетін, түрлі діни ағымға тартылған отбасы саны, ондағы бала саны-0
  35. Д бақылауда тұратын бала саны-20
  36. Мүгедектігі бар бала саны -4
  37. Үйден оқитын бала саны-10
  38. 2 ТЕ сынамасының Вираж ІІІ Д тобындағы бала саны-25
  39. Туберкулезды ауруларымен контакттағы бала саны-1
  40. Ыстық тамақпен қамтылған оқушы саны-60
  41. Тасымалданатын  оқушылар саны-0
  42. Алимент алатын отбасы саны, ондағы бала  саны-1 отбасы, бала саны 2
  43. Ата-анасы (екеуіде) мүлдем жұмыс істемейтін отбасы саны, ондағы бала саны-18отбасы, ондағы бала саны-21

 

                           

                                      Жетім балалар саны -3

 Толық аты-жөні

Туған күні,айы  жылы

Сыныбы

Қамқоршысы

Мекен жайы, телефон

1

Исаев Стас Александрович

19.08.2003

7«В»

Исаева Анна Владимировна

Луговой ауылы,

Жабира 21

87059088466

2

Чередников Михаил Борисович

15.06.2001

9«В»

Самокруткина Елизавета Борисовна

Луговой ауылы,  Коммунистическая 97

87712434455

3

Пожидаев Кирилл

05.04.2006

5 «В»

Пожидаев Александр

Генадьевич

Жабира № 47

87771025284

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Жартылай  жетім (әлеуметтік жетім) балалар (ата-анасы ажырасқан отбасы балалар)

 Толық аты-жөні

Туған күні,айы  жылы

Сыныбы

Кіммен тұрады, аты-жөні

Мекен жайы, телефон

1

Егоров  Кирилл

07.10.2009

1 «В»

Анасы:  Егорова  Екетерина

Теміржолшы 8/2

2

Белогорцев  Алексей

30.03.2009

1 «В»

Анасы: Белогорцева Надежда

Станционная  2/4

3

Шемербаева Карина  Аликовна

20.01.2009

1 «В»

Анасы: Некрасова Надежда  Андревна

С. Есімов 40/4

4

Әсет Алинұр

09.11.2008ж

1 «А»

Анасы:Елшібаева Гүлмира

Коммунисттік № 17

5

Бейсенхан Аружан

27.11.2008ж

1 «А»

Анасы:Тулендиева Назым

2мөлтекаудан 7/11

6

БейсенханМейіржан

27.11.2008ж

1 «А»

Анасы:Тулендиева Назым

2мөлтекаудан 7/11

7

Садық Ислам

08.02.2009ж

1 «Б»

Апасы: Садыкова  

Степная № 1

8

Дауырбай Мансур

13.02.2009ж

1 «Б»

Анасы:Дауырбаева Ботагөз

Лесхоз № 10/1

9

Кабираева Аружан

13.12.2008ж

1 «Б»

Анасы:Буканбаева Айгуль

Коммунист № 44

10

Өтеген Мөлдір

24.09.2009ж

1 «Б»

Анасы:Калметова Зебо

Коммунистік № 61

11

Әлімбек Шыңғыс

27.05.2008ж

1 «В»

Айнакулова Гулмира 

Даулетұлы № 23

12

Галимова Вероника

23.12.2008ж

2 «В»

Анасы: Гончарова Вера

Исаев № 48

13

Куликов  Данил

17.03.2009ж

2 «В»

Анасы: Куликова Ольга

Коммунитстік 71

14

Лагутенко Анастасия

24.05.2009ж

2 «В»

Анасы:  Лагутенко Алена

Жабира № 43

15

Полякова Евгения

16.12.2008ж

2 «В»

Анасы: Жексенбекова Зоя

Ақбұлақ  Алтынсарин № 19

16

Хасанов Тимур

05.01.2009ж

2 «В»

Атасы: Хасанов Шамиль

Кольцевая 11

17

Шамұрат Аяжан

31.08.2008ж

3 «А»

Анасы: Құттымұратова Гулбаршын

Ахметжанов № 5

18

Кәрім Мөлдір

02.04.2008ж

3 «А»

 Анасы: Клычниязова Тәрбия

Теміржолшы № 42/2

19

Қозықара Алим

13.12.2007ж

3 «А»

Анасы: Оразымбетова Аида

Қ Әбіт № 14/1

20

Рахым Айқын

22.08.2008ж

3 «Б»

Әкесі : Рахимов Алтынбек

Жантелі Батыр № 6/2

21

Джексенбеков Николай

04.03.2008ж

3 «В»

Джексенбекова Наталия

Коммунистік № 109

22

Кенюк Даниил

16.01.2008ж

3 «В»

Анасы: Бутинова Гулнар

Плотников № 4/2

23

Котовый Юрий

09.04.2008ж

3 «В»

Анасы: Котовый  Дария

А Даулетұлы № 24

24

Текеева Амина

05.06.2008ж

3 «В»

Анасы: Текеева Ольга

Плотников № 1

25

Бейсенбай Ақерке

03.04.2007ж

4 «Б»

Анасы:Сарбасова Айкен

Жабира № 39

26

Тулакова Даурен  

26.08.2007ж

4 «Ә»

Анасы: Тулакова Мадина

Станционный № 4/1

27

Жұманбек Жанна

20.12.2006

4 «А»

Анасы: Отарбаева Балшекер

Станционный 17/2

28

Шамұрат Айдана

17.12.2006

4 «А»

Анасы: Құттымұратова Гулбаршын

Ахметжанов № 5

29

Дауырбаева Алтынай

19.09.2007

4 «А»

Анасы:Дауырбаева Ботагөз

Лесхоз № 10/1

30

Сергачов Александр

22.08.2007

4 «В»

Апасы: Стефаниди Ирина

С. Есімов 43/5

31

Белогорцева Дарья

07.08.2006 ж

4 «В»

Анасы:Белогорцева Надежда

Южная № 55

87774230271

32

Махмут Нұрлан

06.08.2006

5 «А»

Анасы: Байходжаева Сандуғаш

Аләмқұлов № 10

33

Санақбек Арайлым

25.05.2006

5 «А»

Әкесі  Даулыбаев  Қайрат

Степная № 25

34

Әсет Жансая

06.08.2006

5 «А»

Анасы:Елшібаева Гүлмира

Коммунисттік № 17

35

Сату Азамат

24.11.2005

5 «Ә»

Анасы:  Бегалиева Мереке

А Даулетұлы № 30

36

Сұлтанбек Мейіржан

24.09.2005

5 «Ә»

Анасы: Сулейманкулова Лаззат

Теміржолшы № 36/2

37

Абдалиев Мади

18.04.2006

5 «Ә»

Анасы:Садыкова Асем

Теміржолшы № 53/2

38

Фоменко Николай

12.07.2006

5 «В»

Әкесі : Фоменко Александр

Жабира № 15

39

Арчимаев Вадим

25.07.2005

6 «В»

Әкесі:Арчимаев  Владимир

Даулетұлы № 7

40

Махмұт Ләйла

29.06.2005ж

6 «А»

Анасы: Байходжаева Сандуғаш

Алимқұлов № 10

41

Әкеше Айжамал

11.05.2005ж

6 «Ә»

Апасы: Елеуова Бағданкұл

Теміржолшы № 18/1

42

Булатов Нұрлан

09.06.2004

6 «Б»

Анасы:Булатова Гүлмира

Лесхоз № 8/2

43

Тобышаков Алишер

06.03.2005

6 «В»

Анасы: СарыкушіковаАқмарал

Степная № 1

44

Бекбулатов Булат

17.07.2004

6 «В»

Анасы: Бекбулатова Маргарита

Коммунитстік № 96

45

Коверин Ярослав

21.04.2005

6 «В»

Анасы: Коверина

Степная № 7

46

Бақытбек Алмаз

11.05.2005

6 «В»

Әкесі:Абдықұлов Нұрхат

Исаев 15А

47

Омарбекова Алина

28.08.2004ж

7 «В»

Анасы: Омарбекова Зоя

Станционный 2/3

48

Савченко Елена

15.05.2004ж

6 «В»

Анасы:Кох Екатерина

С. Есімов  59/2

49

Сапрова Сарбина

26.12.2003ж

6 «А»

Анасы: Сапрова Кулаш

Исаев № 46

50

Сату Самат

18.08.2004

7 «Ә»

Анасы: Бегалиева   Мереке

А Даулетұлы № 30

51

Еволенко Анжела

23.05.2003ж

7 «В»

Анасы: Еволенко Елена

Станционный 1/4

52

Фролишева Елизавета

28.02.2004ж

7 «В»

Анасы: Фролишева Светлана

Ақбулак  Алтынсарин № 6

53

Махмут Асима

16.06.2003ж

8 «А»

Анасы: Байходжаева Сандуғаш

Алимқұлов № 10

54

Әсет Бақдаулет

15.01.2003

8 «Ә»

Анасы:Елшібаева Гүлмира

Коммунисттік № 17

55

Тулакова Асель

23.07.2003ж

8 «Ә»

Анасы: Тулакова Мадина

Станционный № 4/1

56

Поляков Дмитрий

02.12.2002

8 «В»

Анасы:Полякова Алена

Коммунитс № 94

57

Даурбаева Толқынай

06.01.2002жж

9 «А»

Анасы:Дауырбаева Ботагөз

Лесхоз № 10/1

58

Мырқасым Айдана

12.02.2001

9 «А»

Дулаева Г үлнар

Жамбыл 5/1

59

Мырқасым Алина

09.02.2002ж

9 «А»

Дулаева Г үлнар

Жамбыл 5/1

60

Намазалы Айнұр

14.09.2001ж

9 «А»

Қымбатбаева Анар

Теміржолшы 38/2

61

Жұманбек Дархан

23.06.2001

9 «Ә»

Анасы:Отарбаева Балшекер

Станционный 17/2

62

Ануарбек Айгерім

14.05.2002ж

9 «Б»

Жарылқасынова Айгүл

Алатау 1/1

63

Балахнина Варвара

22.10.2001ж

9 «В»

Анасы: Бекбулатова Маргарита

 

64

Зайцева Анна

04.04.2002ж

9 «В»

Анасы:Зайцева Лена

Коммунистік № 96

65

Малевская Маргарита

20.02.2001ж

9 «В»

Анасы:Малевская Анна

Есимов 26/11

66

Султанова Маргарита

19.07.2002ж

9 «В»

Анасы:Султанова Эма

Береговая 21

67

Асанқұл Жадыра

15.10.2000ж

10 «А»

Анасы:Телешова Клара

Теміржолшы 30/2

68

Әсет Аяулым

15.10.2000ж

10«А»

Анасы:Елшібаева Гүлмира

Жабира 11

69

Бейсенбай Айнаш

18.10.1999ж

10 «Ә»

Анасы: Сарбасова Айкен

Исаев 2

70

Куванова Орынкүл

20.06.2000ж

10 «Ә»

Әкесі: Куванов Чары

Теміржолшы  4/2

71

Марат Арайлым

15.04.2000ж

10 «Ә»

Анасы: Ахметжанова Сабила

Ахметжанов  11/2

72

Емелин Евгений

18.03.1998

11 «В»

Әкесі  Емелин Андрей

С. Есімов № 44

73

Емелин  Александр

12.07.1999

11 «В»

Әкесі  Емелин Андрей

С. Есімов № 44

74

Амангелді  Нұрғиса

28.10.1999

10 «А»

Мазыбаева Мейрамкүл

 Теміржолшы № 33/2

75

Абдикарим  Илияс

04.08.2009ж

2 «А»

Анасы:Рыскулова Зухра

С. Әлімқұлов № 5

76

Абдикарим Орал

12.12.2007ж

3 «Ә»

Анасы:Рыскулова Зухра

С. Әлімқұлов № 5

 

 

             

 

                                 

 

 

 

 

                                Анасы қайтыс болған балалар -7

 Толық аты-жөні

Туған күні,айы  жылы

Сыныбы

Кіммен тұрады, аты-жөні

Мекен жайы, телефон

1

Фоменко Николай

12.07.2006

4 «В»

Әкесі : Фоменко Александр

Жабира № 15

2

Арчимаев Вадим

25.07.2005

5 «В»

Әкесі:Арчимаев  Владимир

Даулетұлы № 7

3

Бақытбек Алмаз

11.05.2005

5 «В»

Әкесі:Абдықұлов Нұрхат

Исаев 15А

4

Куванова Орынкүл

20.06.2000

10 «Ә»

Әкесі: Куванов Чары

Теміржолшы  4/2

5

Емелин Евгений

18.03.1998

10 «В»

Әкесі  Емелин Андрей

С. Есімов № 44

6

Емелин  Александр

12.07.1999

10 «В»

Әкесі  Емелин Андрей

С. Есімов № 44

                         Әкесі қайтыс болған балалар -20

 Толық аты-жөні

Туған күні,айы  жылы

Сыныбы

Кіммен тұрады, аты-жөні

Мекен жайы, телефон

1

Әсет Алинұр

09.11.2008ж

2 «А»

Анасы:Елшібаева Гүлмира

Коммунисттік № 17

2

Таукебай Орал

30.04.2008

3 «А»

Анасы: Таукебаева Гулзия

Теміржолшы 49/2

3

Махмут Нұрлан

06.08.2006

5 «А»

Анасы: Байходжаева Сандуғаш

Аләмқұлов № 10

4

Әсет Жансая

06.08.2006

5 «А»

Анасы:Елшібаева Гүлмира

Коммунисттік № 17

5

Сату Азамат

24.11.2005

5 «Ә»

Анасы:  Бегалиева Мереке

А Даулетұлы № 30

6

Сұлтанбек Мейіржан

19.07.2002ж

5 «Ә»

Анасы: Сулейманкулова Лаззат

Теміржолшы № 36/2

7

Абдалиев Мади

18.04.2006

5 «Ә»

Анасы:Садыкова Асем

Теміржолшы № 53/2

8

Жұманбек Жанна

20.12.2006

4 «А»

Анасы: Отарбаева Балшекер

Станционный 17/2

9

Махмұт Ләйла

29.06.2005

6 «А»

Анасы: Байходжаева Сандуғаш

Әлімқұлов № 10

10

Сапрова Сарбина

26.12.2003

7 «А»

Анасы: Сапарова Кулаш

Исаев № 46

11

Махмут Асима

16.06.2003

8 «А»

Анасы: Байходжаева Сандуғаш

Әлімқұлов № 10

12

Әсет Бақдаулет

 

8 «Ә»

Анасы:Елшібаева Гүлмира

Коммунисттік № 17

13

Ануарбек Айгерім

16.05.2002

9 «Б»

Жарылқасынова Айгүл

Алатау 1/1

14

Асанқұл Жадыра

15.10.2000

10 «А»

Анасы:Телешова Клара

Жабира 11

15

Пердебаева Айнұр

09.08.1999

11 «А»

Анасы:Бердешова Бақыт

Плотников 2/2

16

Булатов Нұрлан

09.06.2004

6«Б»

Анасы:Булатова Гүлмира

Лесхоз № 8/2

17

Тоқтағанов Сейтжан

01.11.1999

10 «Ә»

Апасы:Шамшиева Гүлсім

Коммунист 113

18

Дүйсенбай Асхат

28.04.2005

6 «А»

Анасы:Намазбаева Гүлжахан

Теміржолшы№10/1

19

Дүйсенбай Архат

18.02.2002

9 «Ә»

Анасы: Намазбаева Гүлжахан

Теміржолшы №10/1

                                         Тек аналарымен тұратын балалар

Толық аты-жөні

Туған күні,айы  жылы

Сыныбы

Кіммен тұрады, аты-жөні

Мекен жайы, телефон

1

Алешова Алия

23.02.2011

0 «Ә»

Анасы: Алешова Асем

Теміржолшы № 44/2

2

Керимбеков Нұржигит

07.08.2011

0 «Ә»

Анасы: Керимбекова Рахат

Теміржолшы 46/1

3

Әсет Алинұр

09.11.2008

2 «А»

Анасы:Елшібаева Гүлмира

Коммунисттік № 17

4

Бейсенхан Аружан

27.11.2008

2 «А»

Анасы:Тулендиева Назым

2мөлтекаудан 7/11

5

Бейсенхан

Мейіржан

27.11.2008

2 «А»

Анасы:Тулендиева Назым

2мөлтекаудан 7/11

6

Дауырбай Мансур

13.02.2009

2 «Б»

Анасы:Дауырбаева Ботагөз

Лесхоз № 10/1

7

Кабираева Аружан

13.12.2008

2 «Б»

Анасы:Буканбаева Айгуль

Коммунист № 44

8

Өтеген Мөлдір

24.09.2009

2 «Б»

Анасы:Калметова Зебо

Коммунистік № 61

9

Әлімбек Шыңғыс

27.05.2008

2 «В»

Анасы:Айнакулова Гулмира 

Даулетұлы № 23

10

Галимова Вероника

23.12.2008

2 «В»

Анасы: Гончарова Вера

Исаев № 48

11

Куликов  Данил

17.03.2009

2 «В»

Анасы: Куликова Ольга

Коммунитстік 71

12

Лагутенко Анастасия

24.05.2009

2 «В»

Анасы:  Лагутенко Алена

Жабира № 43

13

Полякова Евгения

16.12.2008

2 «В»

Анасы: Жексенбекова Зоя

Ақбұлақ  Алтынсарин № 19

14

Шамұрат Аяжан

31.08.2008

3 «А»

Анасы: Құттымұратова Гулбаршын

Ахметжанов № 5

15

Кәрім Мөлдір

02.04.2008

3 «А»

 Анасы: Клычниязова Тәрбия

Теміржолшы № 42/2

16

Қозықара Алим

13.12.2007

3 «А»

Анасы: Оразымбетова Аида

Қ Әбіт № 14/1

17

Джексенбеков Николай

04.03.2008

3 «В»

Анасы:Джексенбекова Наталия

Коммунистік № 109

18

Кенюк Даниил

16.01.2008

3 «В»

Анасы: Бутинова  Гулнар

Плотников № 4/2

19

Котовый Юрий

09.04.2008

3 «В»

Анасы: Котовый  Дария

А Даулетұлы  24

20

Текеева Амина

05.06.2008

3 «В»

Анасы: Текеева Ольга

Плотников № 1

21

Бейсенбай Ақерке

03.04.2007

4 «Б»

Анасы:Сарбасова Айкен

Жабира № 39

22

Тулакова Даурен  

26.08.2007

4 «Ә»

Анасы: Тулакова Мадина

Станционный № 4/1

23

Жұманбек Жанна

20.12.2006

4 «А»

Анасы: Отарбаева Балшекер

Станционный 17/2

24

Шамұрат Айдана

17.12.2006

4 «А»

Анасы: Құттымұратова Гулбаршын

Ахметжанов № 5

25

Дауырбаева Алтынай

19.09.2007

4 «А»

Анасы:Дауырбаева Ботагөз

Лесхоз № 10/1

26

Белогорцева Дарья

07.08.2006

4 «В»

Анасы:Белогорцева Надежда

Южная № 55

87774230271

27

Махмут Нұрлан

06.08.2006

5 «А»

Анасы: Байходжаева Сандуғаш

Аләмқұлов № 10

28

Әсет Жансая

06.08.2006

5 «А»

Анасы:Елшібаева Гүлмира

Коммунисттік № 17

29

Сату Азамат

24.11.2005

5 «Ә»

Анасы:  Бегалиева Мереке

А Даулетұлы № 30

30

Сұлтанбек Мейіржан

24.09.2005

5 «Ә»

Анасы: Сулейманкулова Лаззат

Теміржолшы № 36/2

31

Абдалиев Мади

18.04.2006

5 «Ә»

Анасы:Садыкова Асем

Теміржолшы № 53/2

32

Махмұт Ләйла

29.06.2005

6 «А»

Анасы: Байходжаева Сандуғаш

Алимқұлов № 10

33

Булатов Нұрлан

09.06.2004

6 «Б»

Анасы:Булатова Гүлмира

Лесхоз № 8/2

34

Тобышаков Алишер

06.03.2005

6 «В»

Анасы: СарыкушіковаАқмарал

Степная № 1

35

Бекбулатов Булат

17.07.2004

6 «В»

Анасы: Бекбулатова Маргарита

Коммунистік 96

36

Коверин Ярослав

21.04.2005

6 «В»

Анасы: Коверина

Степная № 7

37

Омарбекова Алина

28.08.2004

6 «В»

Анасы: Омарбекова Зоя

Станционный 2/3

38

Савченко Елена

15.05.2004

6 «В»

Анасы:Кох Екатерина

С. Есімов  59/2

39

Сапарова Сарбина

26.12.2003

7 «А»

Анасы: Сапарова Кулаш

Исаев № 46

40

Сату Самат

18.08.2004

7«Ә»

Анасы: Бегалиева   Мереке

А Даулетұлы № 30

41

Еволенко Анжела

23.05.2003

7 «В»

Анасы: Еволенко Елена

Станционный 1/4

42

Фролишева Елизавета

28.02.2004

7 «В»

Анасы: Фролишева Светлана

Ақбулак  Алтынсарин № 6

43

Махмут Асима

16.06.2003

8 «А»

Анасы: Байходжаева Сандуғаш

Алимқұлов № 10

44

Әсет Бақдаулет

15.01.2003

8 «Ә»

Анасы:Елшібаева Гүлмира

Коммунисттік № 17

45

Тулакова Асель

23.07.2003

8 «Ә»

Анасы: Тулакова Мадина

Станционный № 4/1

46

Поляков Дмитрий

02.12.2002

8 «В»

Анасы:Полякова Алена

Коммунитс № 94

47

Даурбаева Толқынай

06.01.2002

9 «А»

Анасы:Дауырбаева Ботагөз

Лесхоз № 10/1

48

Мырқасым Айдана

12.02.2001

9 «А»

Анасы:Дулаева Г үлнар

Жамбыл 5/1

49

Мырқасым Алина

09.02.2002

9 «А»

Анасы:Дулаева Г үлнар

Жамбыл 5/1

50

Намазалы Айнұр

14.09.2001

9 «А»

Анасы:Қымбатбаева Анар

Теміржолшы 38/2

51

Жұманбек Дархан

23.06.2001

9 «Ә»

Анасы:Отарбаева Балшекер

Станционный 17/2

52

Ануарбек Айгерім

14.05.2002

9 «Б»

Анасы:Жарылқасынова Айгүл

Алатау 1/1

53

Балахнина Варвара

22.10.2001

9 «В»

Анасы: Бекбулатова Маргарита

Коммунистік № 96

54

Зайцева Анна

04.04.2002

9 «В»

Анасы:Зайцева Лена

Есимов 26/11

55

Малевская Маргарита

20.02.2001

9 «В»

Анасы:Малевская Анна

Береговая 21

56

Султанова Маргарита

19.07.2002

9 «В»

Анасы:Султанова Эма

Теміржолшы 30/2

57

Асанқұл Жадыра

15.10.2000

10 «А»

Анасы:Телешова Клара

Жабира 11

58

Пердебаева Айнұр

09.08.1999

11«А»

Анасы:Бердешова Бақыт

Плотников 2/2

59

Марат Арайлым

15.04.2000

11«Ә»

Анасы: Ахметжанова Сабила

Ахметжанов  11/2

60

Дүйсенбай Асхат

28.04.2005

6 «А»

Анасы:Намазбаева Гүлжахан

Теміржолшы№10/1

61

Дүйсенбай Архат

18.02.2002

9 «Ә»

Анасы: Намазбаева Гүлжахан

Теміржолшы №10/1

                                    Тек әкелерімен  тұратын балалар

 Толық аты-жөні

Туған күні,айы  жылы

Сыныбы

Кіммен тұрады, аты-жөні

Мекен жайы, телефон

1

Рахым Айқын

22.08.2008

3 «Б»

Әкесі : Рахимов Алтынбек

Жантелі Батыр № 6/2

2

Фоменко Николай

12.07.2006

5 «В»

Әкесі : Фоменко Александр

Жабира № 15

3

Арчимаев Вадим

25.07.2005

6 «В»

Әкесі:Арчимаев  Владимир

Даулетұлы № 7

4

Бақытбек Алмаз

11.05.2005

6 «В»

Әкесі:Абдықұлов Нұрхат

Исаев 15А

5

Қаржауова Айдана

15.05.2001

10«Б»

Әкесі:Айымбетов Жеткер

Набережная 105

6

Куванова Орынкүл

20.06.2000

11 «Ә»

Әкесі: Куванов Чары

Теміржолшы  4/2

7

Емелин Евгений

18.03.1998

11 «В»

Әкесі  Емелин Андрей

С. Есімов № 44

8

Емелин  Александр

12.07.1999

11 «В»

Әкесі  Емелин Андрей

С. Есімов № 44

9

Жүніс Мадияр

           2006

4 «Б»

Әкесі: Жүніс Бақытбек

Исаева  № 58

10

Жүніс Мейірім

21.12. 2007

3 «Ә»

Әкесі: Жүніс Бақытбек

Исаева  № 58

                       

                 

                        Туыстарымен бірге тұратын балалар

 Толық аты-жөні

Туған күні,айы  жылы

Сыныбы

Кіммен тұрады, аты-жөні, туыстық қатысы

Мекен жайы, телефон

1

Балтабай Нұрберген

15.05.2011

0 «Ә»

Апасы: Көлбаева Рая

Теміржолшы № 46/1

2

Сапар  Нұрбақыт 

09.04.2007

4 «Ә»

Апасы:Сапарова Улмекен

Исаев 41

3

Серік Санжар

19.07.2009

2 «А»

Апасы:Түзелбаева Д

Исаев 57

4

Еркінбекова Анеля

06.01.2009

2  «А»

Апасы:Еркінбекова Халима

Коммунист 67

5

Қозықара Алим

13.12.2007

2 «А»

Апасы: Оразымбетова Шырай

Қ Әбіт  14/1

6

Мұратбек Дариға

17.09.2006

3 «Ә»

Апасы: Нұртаева Дариға

Станционный 1/1

7

Сергачев Александр

22.08.2007

3 «В»

Апасы: Стефаниди Ирина

С. Есімов 43/5

8

Жапан Табылған

18.07.2002

8 «А»

Әкпесі:Дауірбаева Бота

Ахметжанов 2/10

9

Садық Ислам

08.02.2009

1 «Б»

Апасы: Садыкова  С

Степная  1

 

                                                

 

                                                Үйден оқитын балалар

Толық аты-жөні

Туылған күні,айы,

жылы

Сыныбы

Сынып жетекшісі

Мекен жайы, Телефоны

Уйден оқыту туралы бұйрық

1

Абатанова Құралай

15.02.2005

6«А»

Халбаева Ш

Коммунистік 65

№137

29.04.2016ж

2

Мұраталы Дінмұхамед

28.02.2007

3 «А»

Нұрышова М

С. Есімов 97

№059

29.04.2016ж

3

Шаймаханбет Нұрбек

05.07.2000

10 «А»

Құлмақамбетова Г

Теміржолшы № 16/2

№0-090

29.04.2016ж

4

Куванова Орынкүл

20.06.2006

11 «Ә»

Атибекова Г

Теміржолшы   4/2

№085

29.04.2016ж

5

Поручиди Харлампий

24.06.2004

4 «В»

Ойтаева А

Нұрмағанбетова 16

№ 240

29.04.2016ж

6

Поручиди  Екатерина

29.08.2005

4«В»

Ойтаева А

Нұрмағанбетова 16

№241

29.04.2016ж

7

Құдайберген Ернияз

28.07.2006

3 «Ә»

Тулегенова Г

Алматы құрлыс 33

№ 139

29.04. 2016ж

8

Сату Азамат

24.11.2005

5»Ә»

Момбекова М

Даулетұлы 17

№173

29.04.2016ж

9

Хатуева Элина

05.07.2005

3 «В»

Колтакова Е

Құрымбаев №48

№256

22.09.2016ж

10

Нүрділдәқызы Айгерім

17.07.2007

5 «А»

Тулендиева Н

Коммунисттік № 7

№212

29.08.2016ж

             

                     Мектептегі  «Сәтсіз жанұя»  тізіміне  енген отбасы  туралы

Толық аты- жөні

Туған күні,айы,жылы

Сыныбы

Анасы, әкесінің аты-жөні

Мекен жайы, телефоны

Тізімге ену себебі

1

Еволенко Анжела

22.05.2003ж

7

Станционная № 1/4

Анасы: Еволенко Елена  жұмыссыз

Анасы: Еволенко Елена ішімдікке бейім

2

Петров Владимир

09.01.2000 ж

4

Қ. Әбіқұл  №21

Әкесі : Петров Сергеей жұмыссыз 

Анасы: Дерфлер  Надежда  жұмыссыз

Ата-анасы ішімдікке  бейім

3

Петров Григорый

26.06.2009ж

2

Қ. Әбіқұл  №21

Әкесі : Петров Сергеей жұмыссыз 

Анасы: Дерфлер  Надежда  жұмыссыз

Ата-анасы ішімдікке  бейім

4

Поручиди

Харлампий

24.06.2004ж

4

Нурмаганбетова № 16

Әкесі: Поручиди Генадий

Анасы:Поручиди Елена

Ата-анасы

Жұмыссыз ,жалдамалы жұмыс жасайды

5

Поручиди Екатерина

29.08.2005ж

4

Нурмаганбетова № 16

Әкесі: Поручиди Генадий

Анасы:Поручиди Елена

Ата-анасы

Жұмыссыз ,жалдамалы жұмыс жасайды

6

Поручиди Клеоница

17.06.2007ж

4

Нурмаганбетова № 16

Әкесі: Поручиди Генадий

Анасы:Поручиди Елена

Ата-анасы

Жұмыссыз ,жалдамалы жұмыс жасайды

                        Мектеп оқушыларының денсаулығына талдау

                          «Д» бақылауда тұратын балалар

Толық аты-жөні

Туған күні, айы, жылы

 Сыныбы

Диагнозы

Мекен жайы, телефоны

Есепте тұру мерзімі

1

Цой Вячеслав

01.08.06

3 в

Ж.Д.А.

Темір/ы

2011ж

2

Әкеше Айжамал

11.05.05

5 ә

Недост.метрол/о

клапона

Темір/ы

29.11.12

Садыков Нурбек

05.06.07

3 б

Р.Ц.Н

Лесхоз 3/1

28.05.11

4

Қошкарбаев Нурсултан

15.10.01

8 ә

Р.Ц.Н

Жабира 50

15.12.13

5

Сиқынбек Арсен

04.09.99

10 а

Церо/й синдром

Темір

2012ж

6

Ишимова Анастасия

02.07.08

2 в

Р.Ц.Н

Жабира 84

07.12.09

7

Қалдыбек Дилназ

05.07.08

2 б

Р.Ц.Н

Жантелі/б 8/1

18.12.14

8

Аман Гүлнур

21.11.12

7 ә

Брон/я астма

Темір 3/1

11.03.14

9

Қозықара Әлім

13.12.07

2 а

Хр. танзилит

әбітұлы

14/1

2013

10

Марат Арайлым

15.04.00

10 ә

остеохондропатия

Ахметжан 11

30.04.10

11

Серікбай Али

23.09.99

10 а

Состояние после.опер.эхинокок

әденұлы 44

03.06.15

12

Чередников Михайл

15.06.01

8 в

Озгута- шлягера

Интер/я 79

21.10.15

13

Зал Ерасыл

03.02.06

4 ә

Вр.косолапость

Ақжол 3/1

вр

14

Оразбаева Гүлайым

04.05.00

9 ә

Вр.деформация гр.клет

Жабира 11

вр

15

Державина Карина

01.03.04

6 в

Миопия

Ком/я 81

2012

16

Мырзабай Жадыра

07.08.01

9 ә

Миопия

Лесхоз 18

2014

17

Шералы Бейбіт

23.12.06

3 б

Миопия

Темір 60/2

2015

18

Құрақбай Айда

18.05.07

3 а

Миопия

Темір 3

2015

19

Бақытбек Алмас

11.05.05

5 в

Миопия

Исаев 15 а

2014

20

Жұмалы Аяулым

23.03.06

4 а

Миопия

Жантелі/б

2014

 

 

 

 

              2ТЕ сынамасының Вираж III Д тобындағы балалар

Толық аты-жөні

Туған күні, айы, жылы

Сыныбы

Сынып жетекшісі

Мекен жайы, телефоны

Есепте тұрған мерзімі

1.       

Жекен Жұлдызай

22.04.2007

Илиясова М

Алимкулова  № 21

16.01.2016

2.       

Ерешбаев  Жандос

13.01.2006

Илиясова М

Жабира № 37

16.01.2016

3.       

Шмидт Арина

25.06.2007

Колтакова Е

Авиатционная № 3/13

16.01.2016

4.       

Бейсенбай Ақерке

03.04.2007

3 б

 

Жабира № 39

16.01.2016

5.       

Кутузова Анастасия

24.10.2003

Державин Л

С.Есімов № 43/16

16.01.2016

6.       

Өтемұрат Бейбарыс

13.02.2007

 

Коммунисттік № 91

16.01.2016

7.       

Орман Әбдімәлік

04.09.2003

Байтикова Т

Станционная № 4/1

16.01.2016

8.       

Өксікбай Раушан

03.03.2002

Құттымұратова Г

Станционная № 15/2

16.01.2016

9.       

Санақбек  Сезім

26.12.2001

Дүзбаев Т

Коммунисттік № 20

15.01.2016

10.   

Смирнова Снижана

04.05.2008

Колтакова Е

Коммунисттік № 43

19.02.2016

11.   

Ахан Назерке

09.01.2010

Қаржаубаева Р

Станционная № 7

09.09.2016

12.   

Кәрібай Бақдаулет

10.11.2009

Қаржаубаева Р

Теміржолшы № 3/1

09.09.2016

13.   

Мұса Гүлзира

26.06.2010

Қаржаубаева Р

Алимкуова № 15

09.09.2016

14.   

Батырбек Айдарбек

26.12.2009

Аныкова Н

Станционная № 5

09.09.2016

15.   

Қалдыбек  Жанель

21.02.2010

Аныкова Н

Ж. Батыр № 8/1

09.09.2016

16.   

Егоров Керилл

07.10.2009

Рапилбаева Г

Теміржолшы№ 8/2

09.09.2016

17.   

Қанатбай Ислам

25.05.2010

Құттымұратова Г

Коммунисттік № 22/3

16.09.2016

18.   

Дулаев Азамат

09.08.2009

Құттымұратова Г

Жамбыл №5/1

16.09.2016

19.   

Сарсеналы Мейірлан

11.12.2010

Шілдебаева Р

Ж Батыр №

14.10.2016

20.   

Жандарұлы  Медет

14.10.2010

Шілдебаева Р

Симофорная

14.10.2016

21.   

Шамұрат Жанар

24.09.2010

Калашникова Н

Теміржолшы

14.10.2016

22.   

Сұлтанбекұлы Рахымжан

25.09.2007

Жұманбаева Қ

Коммунисттік № 67

14.10.2016

23.   

Рахатбек Мерей

22.09.2001

Илясова М

Жабира № 10

14.10.2016

24.   

Оразбай Диана

11.03.2008

Илясова М

Жабира бұрылысы №1

14.10.2016

25.   

Жүсіпбай Жансая

25.03.2008

Жұманбаева Қ

Станционная № 3а

14.10.2016

       

 

 

 

              Туберкулезді аурулармен контактыдағы балалар саны

Толық аты-жөні

Туған күні, айы, жылы

 сыныбы

Сынып жетекшісі

Мекен жайы, телефоны

Есепте тұрған уақыты

1

Тулаков Дәурен

26.08.07

Алимкулова Фарида

Стан/я 2/4

2013

2

Тулакова Әсем

12.08.03

8 ә

Тасыбаева Наркес

Стан/я 2/4

2013

3

Тулакова Әсел

26.08.06

6 б

Садридинова Гүлжан

Стан/я 2/4

2013

4

Балахнин Валерий

24.05.07

4 в

Ойтаева Айгуль

Стан/я 1/3

2015

5

Жексен Жанболат

02.08.01

10 б

Құттымұратова

Гүлбаршын

Семаф/я 20

2012

6

Смирнова Снежана

04.05.2008

3

Колтакова Е

Коммунисттік № 43

2016

7

Смирнов Виталий

11.10.2009

2

Колтакова Е

Коммунисттік № 43

2016

8

Амангелді Аружан

23.03.2007

4

Тулегенова Г

Симофорная № 20

2016

9

Есімбек Саян

29.11.2009

1

Аныкова Н

Симофорная № 24/1

2016

10

Есімбек Саят

29.12.2004

6

Халбаева Ш

Симофорная № 24/1

2016

11

Есімбек Ермек

05.01.2008

3

Нұрманова З

Симофорная № 24/1

2016

 

 

Мектеп директоры:                                                                                             Найзабекова Г.И.

Директордың тәрбие ісі жөніндегі орынбасары:                                         Жарылқасынова А.Б                                              

Директордың құқықтық тәрбие ісі жөніндегі орынбасары:                         Тохабаев М.Т

Әлеуметтік педагог:                                                                                                Қалмурзаева А.Қ.

 Медбике:                                                                                                                      Кейкбаева Н.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Жаңалықты мекеменің сайтында қарауЖаңалықтар тізіміне көшу

Пікірлер


Чтобы оставлять комментарии авторизуйтесь
Последние обсуждения
Партнеры